Blake Lively forum
Dobrodošli na forum o Blake Lively!

Ona je vaš fan? Pitate se tko je ona? Želite znati nešto više o njoj?
Ovo je pravo mjesto za vas!

Registrujte se i zabavite se!

Join the forum, it's quick and easy

Blake Lively forum
Dobrodošli na forum o Blake Lively!

Ona je vaš fan? Pitate se tko je ona? Želite znati nešto više o njoj?
Ovo je pravo mjesto za vas!

Registrujte se i zabavite se!
Blake Lively forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o slatkoj Gossip girl


You are not connected. Please login or register

Posudi stil Blake Lively

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Posudi stil Blake Lively Empty Posudi stil Blake Lively uto svi 11, 2010 6:17 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Blake Lively je još jedna mlada glumica iz popularne serije "Gossip Girl" koju su prozvali novom trendsetericom u Americi. Djevojke su lude za njezinim stilom, modni novinari i urednici hvale njezine kombinacije, a često se nalazi na listama najbolje odjevenih. Blake oduševljava ležernošću kojom nosi odjeću, igrom i kombinacijama u kojima se pojavljuje. Nama je za oko zapela ova šarolika i nevjerojatno vesela kombinacija koja joj savršeno stoji. Na tamni kombinezon isfurala je psihodeličan kaputić i njime podigla inače sasvim jednostavnu kombinaciju. Posebno nam se sviđa bijeli kaputić posut kamenčićima iz Topshopa, a predlažemo vam ga u kombinaciji sa sivim kratkim kombinezonom. Blake se odlučila za sive gležnjače od brušene kože, a naša kombinacija će bolje izgledati sa bež varijantom. Cijelu kombinaciju dodatno začinite upečatljivom pink torbicom!

Ako vam se sviđa stil Blake Lively zavirite u našu galeriju i pronađite komade s kojima možete izgledati poput nje!

2Posudi stil Blake Lively Empty Re: Posudi stil Blake Lively uto svi 11, 2010 6:19 pm

Gossip Girl Melani

Gossip Girl Melani

Ima dobar stil, ali za mene je presminkerski...Ja se ne oblacim tako ^^

3Posudi stil Blake Lively Empty Re: Posudi stil Blake Lively uto svi 11, 2010 6:24 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Meni se jako sviđa...

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.