Blake Lively forum
Dobrodošli na forum o Blake Lively!

Ona je vaš fan? Pitate se tko je ona? Želite znati nešto više o njoj?
Ovo je pravo mjesto za vas!

Registrujte se i zabavite se!

Join the forum, it's quick and easy

Blake Lively forum
Dobrodošli na forum o Blake Lively!

Ona je vaš fan? Pitate se tko je ona? Želite znati nešto više o njoj?
Ovo je pravo mjesto za vas!

Registrujte se i zabavite se!
Blake Lively forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o slatkoj Gossip girl


You are not connected. Please login or register

Zvijezda serijala “Gossip Girl” ima duge noge, dugu plavu kosu, muško ime i poljubila se samo s tri dečka

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

**Kacxa**

**Kacxa**

Zahvaljujući “Seksu i gradu”, cijeli je svijet saznao kako se na američkom otočiću zvanom Manhattan snalazi populacija single tridesetogodišnjakinja, ali nismo znali ništa o tamošnjim tinejdžericama. Sve do serijala “Gossip Girl”, koji se bavi upravo tom tematikom: životima srednjoškolaca iz finog njujorškog kvarta Upper East Side. Ova tinejdžerska “sapunica” brzo je stekla širok krug obožavatelja, kako u svjetskim metropolama, tako i u malim zabačenim mjestima, čije mlade stanovnice sanjare o dinamičnom životu, poput onog koji vodi jedna od glavnih junakinja serije, srednjoškolka Serena van der Woodsen. Glumi je 21-godišnja Blake Lively, nova televizijska zvijezda i Cosmo djevojka od glave do pete, inače rođena i odrasla u Kaliforniji.

Duuuge noge, duga plava kosa i muško ime prve su tri stvari koje ćete zapaziti kada je o Blake riječ. Glumica priznaje da joj je već pomalo dojadilo prepričavati kako ga je dobila: “Ukratko, svi su u obitelji očekivali dječaka i dogovorili se da će ga nazvati po bakinu bratu, a onda sam se ja rodila. Nikome se više nije dalo smišljati alternativu ”, otkriva Blake, kojoj je showbiznis “u krvi”. Naime, njezina majka Elaine agentica je za mlade glumačke talente, otac Ernie redatelj i glumac, a glumom se bave i njezina dva brata Jason i Eric te sestre Robyn i Lori. Iako Blake kao djevojčica nije sanjala o glumačkoj karijeri, na nagovor starijeg brata ipak je otišla na nekoliko audicija.

Na kraju trećeg razreda srednje dobila je prvu važniju ulogu, uz Americu Ferreru, u filmu “The Sisterhood of the Traveling Pants” (u kojem joj je oca glumio njezin otac Ernie), no pravu slavu stekla je tek zahvaljujući serijalu “Gossip Girl” koji se na američkoj televiziji počeo prikazivati u rujnu 2007. godine.
Blake u njemu glumi djevojku koja se vraća kući, na Manhattan, nakon nekoliko godina provedenih u internatu. Prijatelji koji je pamte kao divlju curu, sklonu tulumarenju, promiskuitetnom ponašanju i opijatima iznenađeni su njezinom transformacijom u “dobricu”. Promjena nikako ne “sjeda” njezinoj nekadašnjoj najboljoj prijateljici Blair Waldorf, koja joj zamjera što je prije odlaska spavala s njezinom simpatijom Nateom. Školom počinju kružiti glasine o tome zašto je Serena uopće boravila u internatu, a Blair izmisli trač da je bila trudna. Nekada najpopularnija cura u školi iznenada se nađe u izolaciji. A sve školske tračeve u svom blogu opisuje tajnovita “Gossip Girl”.
Blake kaže kako njezini srednjoškolski dani nisu bili nimalo nalik onima likova serijala “Gossip Girl”.
“Dok Serena nakon škole s prijateljicama pijucka skupi šampanjac u luksuznom hotelu i čavrlja o dizajnerskoj odjeći, ja sam jurila s probe na probu. Bila sam navijačica nogometnog tima, predsjednica razreda, pjevala u zboru te zabavljala publiku na utakmicama američkog nogometa u kostimu buldoga, njihove maskote. Zaista nisam imala ni minute slobodnog vremena”, otkriva Blake, koja trenutno radi punom parom.

Osim snimanjem serijala, okupirana je i promoviranjem drugog dijela filma “The Sisterhood of the Traveling Pants” pa joj radni dan često traje i po 18 sati. Zbog svega toga ostaje joj vrlo malo vremena za privatni život pa ne čudi da su se poslovno i privatno s vremenom isprepleli. Naime, na snimanju “Gossip Girl” zaljubila se u svog kolegu Penna Badgleyja, koji u seriji glumi njezina bivšeg dečka. Ne bi tu bilo ničega čudnog da se njih dvoje ne poznaju još od djetinjstva. Štoviše, oboje su se od 11. do 13. godine školovali kod kuće i imali istog privatnog učitelja. No, ljubavne iskre frcnule su tek nekoliko godina kasnije.

“Nikada u životu nisam bila sretnija. Kad sam u vezi, u nju unosim sto posto srca i duše. U našoj vezi, Penn je razum, a ja osjećaji. Veoma je smiren, ima samopouzdanja i racionalniji je od mene”, priznaje glumica. U ljubavi, kaže, nema previše iskustva. U životu se poljubila samo s tri dečka i nije imala mnogo veza.
“Ne želim biti u vezi tek toliko da mogu reći da imam nekoga. Želim partnera uz kojeg ću rasti, razvijati se, učiti i naravno, zabavljati se. Volim dečke s kojima se mogu zezati čak i gledajući emisiju o kuhanju”, otkriva glumica.
Da je veza zaista ozbiljna, dokazuje i činjenica da Blake često posjećuje Pennovu majku Lynne. Prošlog ljeta zajedno su pozirale na promociji linije nakita Badgley/Sneed koju je Lynne kreirala.
Za razliku od brojnih kolegica, Blake nije partijanerica. Ne tulumari do jutra, paparazzi je nikada nisu uhvatili drogiranu ili pijanu, a najsretnija je u društvu bliskih prijatelja.
“Nikad nisam bila divlja cura niti živjela po paroli ‘sex, drugs and rock &roll’. S druge strane, nisam ni tipična damica koja samo šuti i trepće očima. Ja sam neka čudna kombinacija otvorenosti i sramežljivosti”, otkriva glumica, koja je za ulogu u serijalu “Gossip Girl” dobila dvije nagrade Teen Choice Award - kao najbolja glumica i novo lice. A što ovo novo lice misli o tračanju kao omiljenoj aktivnosti mnogih ljudi?
“U srednjoj je školi toga bilo dosta. Mislim da ljudi koji tračaju druge nisu nužno zli, nego samo jako, jako nesigurni”, kaže glumica.
I ona se nedavno susrela s jednim neugodnim tračem. Naime, netko je “pustio glas” da se Blake ne podnosi s kolegicom Leightonom Meester (22), koju u serijalu “Gossip Girl” glumi Blair Waldorfon. To, tvrdi ona, uopće nije istina, ali teško je obuzdati trač kad jednom krene “u optjecaj”, kaže Blake koju ćemo sljedeće godine gledati u dva nova filma: “New York, I Love You” i “The Private Lives of Pippa Lee”.

Gossip Girl Melani

Gossip Girl Melani

Uh, pa 3 decka nije malO!

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.